Güvenli ve hızlı
çekici hizmeti
1990’da İzmirde henüz 9 yaşındayken Dinçer Meralan’ın yanında kurtarıcılığı seven Onur Meralan’ın ilk aracı burunlu BMC olarakta bilinen BMC’nin 141 modeliydi.Onur Meralanın çocuk yaşlardaki merakı ve hevesi 2003 yılında Öz Onur Oto Kurtarmayı kurmasına zemin hazırladı.Yıllar içinde filosunu güncelleyen ve K 1 belgesini alan Öz Onur Oto Kurtarma Ege Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de güçlü araç filosu ile çekici hizmeti vermektedir.

7/24 Hizmet

Günün her saati hizmet

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlarla hizmet

Hızlı Hizmet

Edremit ve çevresinde

Güvenilir Hizmet

Hızlı ve güvenilir hizmet

Neden Öz Onur Oto Kurtarma?

1990’lardan başlayarak kurucu Onur Meralan yürümeyi öğrendikten sonra çekici araçlarının içinden hiç inmedi yeri geldi içinde uyudu ve bu iş iliklerine kadar işledi. Rahmetli Dinçer Meralan artık işlere yetişemez hale geldiğinde ise Onur Meralan kendi şirketini kurdu ve işine dört elle sarıldı.

2003 yılında Öz Onur Oto Kurtarma’nın kurulmasıyla beraber Çiğli, Bornova, Karşıyaka, Gaziemir başta olmak üzere tüm İzmir’de hizmet vermektedir. Çekici, oto kurtarma, yol yardım hizmetlerinin yanında akü takviye, tekne, karavan, makina taşımacılığı yapmaktadır. İzmir’de şehir içi araç taşımacılığının yanında şehirlararası araç taşımacılığı da yapmaktadır. Özellikle İzmir-İstanbul ve İzmir-Ankara gibi büyük şehirler arasında taşımacılık yapmaktadır.