Tesla kendi kendinin tamircisi oluyor

Ana sayfa » Tesla kendi kendinin tamircisi oluyor

Tesla kendi kendinin tamircisi oluyor

Tesla’ya gelen yeni güncelleme ile araçlar ihtiyaç duyduğunda gerekli parçaları tespit edip sipariş edebilecek veya çekici çağırabilecek.

Yeni güncelleme ile Tesla araçlar servis hizmetine daha az ihtiyaç duyacak zira anında sorun tespiti artık aktif bu özllikle sorunlu parçaların yerine araç otomatik olarak sipariş verip servise ulaşmasını sağlayacak.Böylece servise gidip sorunu tespit etme ve parça bekleme dönemi kapanmış olacak.Ellon Musk şirketin önceliğinin servis operasyonlarının geliştirmek olduğunu açıkladı.Mevcut durumu aptalca olarak nitelendiren Musk süreci değiştirmeye kararlı görünüyor.

Yeni özelliklerden biride servis ziyareti ayarlama imkanı.Tesla sahipleri uygulama üstünden ziyaretleri planlayabilecek veya acil durumlarda sistem otomatik olarak çekici çağırabilecek.Musk burdada farkını ortaya koydu ve servis sürecinde de iş yapış şeklini değiştirerek yeniliklere devam ediyor.Halen tedarik sorunları ile uğraşan ve yeterli üretim sayısına ulaşamayan Tesla her fırsatı değerlendirip daha verimli bir yapı oluşturmaya kararlı.

Yazan |2019-06-11T20:05:23+03:00Haziran 11th, 2019|Blog, Tesla|0 Yorum

Yorum Yap

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha Fazla Bilgi Tamam